INNOAETHETICS

SENSITIVE CREAM

Ľahký hydratačný prípravok pre každodennú starostlivosť o tvár, určený predovšetkým pre citlivú a hyperreaktívnu pokožku.

Má ľahké, zvlhčujúce, upokojujúce a ochranné zloženie, ktoré zvyšuje znášanlivosť pokožky a pomáha regenerovať jej prirodzenú obranyschopnosť. Zabraňuje napätiu a podráždeniu pokožky, poskytuje dlhodobý komfort a ochranu. Zaisťuje jemnejšiu, hladšiu a pokojnejšiu pleť.

Účinné látky a vlastnosti:

Panthenol: Vysoká koncentrácia provitamínu B5. Preniká hlboko do pokožky,  čím obnovuje je ochrannú bariéru. Má značné hydratačné, upokojujúce a protizápalové vlastnosti, takže je ideálnou voľbou pre hyperreaktívnu pokožku.

Kyselina hyalurónová: Polysacharid so schopnosťou zadržať až tisíckrát viac vody, než je jeho vlastná hmotnosť. Poskytuje hlbokú hydratáciu, bráni trans-epidermálnej strate vody a posilňuje bariérové ​​vlastnosti pokožky, čím sa zabraňuje prenikaniu dráždivých látok do pokožky. 

Inovatívne technológie registrovanou spoločnosťou INNOAESTHETICS, ktorá prekonáva odolnosť pokožky a sprostredkováva aktívne zložky cez rohovú vrstvu a uvoľňuje ich do špecifických skupín buniek, kde majú maximálny terapeutický účinok. Zvyšuje znášanlivosť pokožky, uvoľňuje napätie a poskytuje pružnosť a mäkkosť.

Aplikácia

Aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pokožku.

Indikácie

  • Citlivá pokožka.
  • Hypereaktívna pokožka.

Objem: 50 ml

Zloženie

Panthenol, kyselina hyalurónová, Smart GPS® .

27,50 €