Oxygeneo - kyslík pre žiarivú pleť

OXYGENEO+   -  DERMATOLOGICKÝ PRÍSTROJ

Ide o inovatívnu technológiu exfoliácie pleti (odstránenie odumretých kožných buniek z povrchu kože), zvýšenie úrovne okysličenia pleti a infúziu účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Ošetrenie prístrojom je vhodné pre všetky typy pleti.

Technológia, ktorá významne urýchľuje vstrebávanie živín do pleti.

Tripolárny hĺbkový rádiofrekvenčný lifting - sérum na vrásky, omladenie, výživu pleti a jej vyplnenie kyselinou hyalurónovou - sérum navyše odstráni pigmentácie.

Pre omladenie tváre, krku, dekoltu a očného okolia. Umožňuje omladiť a okysličiť Vašu pleť.

OxyGenys Technológia

Je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré zahŕňa tri procedúry v jednom prístroji:

  • Odlupovaním kože vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na aktiváciu a príjem aktívnych látok.
  • Prístroj možno použiť pre všetky typy pleti
  • Prístroj nie je invazívny

Dávkovanie základných revitalizačných živín

Pomocou jedinečnej exkluzívnej kapsule čistí pleť, a pritom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi sérami NEOREVIVE pre omladenie a proti starnutiu alebo NEOBRIGHT pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

Okysličenie pokožky

Prístroj vytvára bublinky CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pokožky a vytvára aktívnu reakciu, ktorá zaistí prekrvenie ošetrovanej oblasti, zabezpečuje zvýšenie metabolizmu pokožky. Výsledkom je okysličenie pokožky a zabezpečí infiltráciu aktívnych a výživných prostriedkov.

Zlepšuje vzhľad pokožky, jej pružnosť a vitalitu pre lepší efekt odporúčame opakované ošetrenie.

RÁDIOFREKVENCIA

Táto tripolárna technológia násobí efekty bipolárnej rádiofrekvenčnej energie využitím jedinečného systému ovládania toku energie medzi troma elektródami. Zmenou polarity jednotlivých elektród a ich aktiváciou dochádza k sústredeniu veľkého množstva energie pod pokožkou. Touto metódou prehrievania tkaniva je možné dosahovať viditeľných klinických výsledkov už po prvom ošetrení. Tripolárna radiofrekvečná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, je teda možné prístroj použiť pre ošetrenie všetkých druhov i fototypov pleti a to po celý rok. Tripolárna RF slúži na vyvolanie regenerácie kolagénu a elastínu v pokožke.

Výsledkom je hladšia a pevnejšia pokožka, redukcia jemných liniek a vrások, vylepšenie kožnej štruktúry.

Radi by ste sa ku nám objednali? Zavolajte nám na 0902 344 922 a dohodnite si termín.