Ošetrenie pleti lekárskou dermokozmetikou INNOAESTHETICS a MESOESTETIC


V kozmetickom salóne BEAUTY & PERMANENT MAKEUP VANDA používame lekársku dermokozmetiku zn. INNOAESTHETICS a MESOESTETIC, lebo naše klientky s nimi majú veľmi dobré skúsenosti. Produkty týchto kozmetických značiek nie sú parfumované a nedráždia pokožku. Sú vyvíjané v Španielsku. 


História založenia prvého laboratória INNOAESTHETICS siaha do roku 1898, kedy sa jeho zakladateľom stal Mr. Antonio Fita Trias diplomovaný mikrobiológ. V napredovaní a výskume výroby týchto farmaceutických produktov pokračoval Mr. Antoni Fita Ramirez v roku 1934. Neskôr firmu viedol Mr. Fernando Bouffard Vicente a od roku 1992 riadi firmu potomok štvrtej generácie rodinnej firmy INNOAESTHETICS Dr. Fernando Bouffard Fita.

Produkty značky INNOAESTHETICS sú známe svojou vysokou kvalitou, univerzitným výskumom a vývojom nových technologických postupov v oblasti výroby produktov určených pre aplikáciu v estetickej medicíne. 

POKROČILÁ LEKÁRSKA DERMOKOZMETIKA INNO-DERMA

Táto produktová línia je založená na vzorci navrhnutom pre poskytovanie špecifických riešení estetických problémov.

Rigorózny výskum nás priviedol k výberu takých zložiek najnovšej generácie a vytvoreniu nespochybniteľných kombinácií na zlepšenie tých čŕt pleti, ktoré sa na nej objavujú spolu s plynutím času.

Naše produkty sú vyvinuté skupinou odborníkov v rôznych odboroch - lekári, farmaceuti, chemici a technicko-pleťoví špecialisti, spolu s podporou vedy a ich vlastných skúseností v oblasti výskumu, ktorého cieľom bolo nájsť najlepšie aktívne zložky na každý symptóm.

Naše exkluzívne vzorce obsahujú adekvátne koncentrácie zložiek tak, aby dosiahli optimálny výsledok pri ošetrení rôznych známok starnutia, nedokonalosti pleti či pigmentácie ale aj zlepšenie pleti dosahovanej pomocou profesionálneho ošetrenia.

SMART GPS®: špičková technológia

Laboratória INNOAESTHETICS vyvinuli a zaregistrovali exkluzívnu technológiu, ktorá transportuje a uvoľňuje aktívne molekuly do špecifických skupín buniek, kde majú maximálny terapeutický účinok. 

LEKÁRSKA KOZMETIKA MESOESTETIC

Značka MESOESTETIC bola založená v roku 1990 a odvtedy v spolupráci s lekármi umožnila mezoestetike vyvinúť množstvo inovatívnych produktov na liečenie ďalších estetických problémov spojených so známkami a príznakmi starnutia a problémami s pleťou.

Výsledky a účinnosť týchto výrobkov sú známe po celom svete, pretože spoločnosť v súčasnosti predáva svoje výrobky vo viac ako 50 krajinách prostredníctvom distribútorov a renomovaných odborníkov v oblasti estetiky.


Radi by ste sa ku nám objednali? Zavolajte nám na 0902 344 922 a dohodnite si termín.