LED terapia svetlom

LED terapia svetlom

Maska na báze LED fototerapie s farebným svetlom a galvanickými mikroprúdami, ktorá značne spomaľuje proces starnutia pokožky, stimuluje a regeneruje ju. LED maska pôsobí v hlboko uložených štruktúrach pokožky a vracia pleti vitalitu a elasticitu

Prostredníctvom aktivácie produkcie kolagénu zlepšuje sa celkový vzhľad pokožky: viditeľné je zlepšenie elasticity a tonizácie, má výrazné účinky na zosvetlenie pigmentových škvŕn. 

Účinky jednotlivých svetiel:

LED Modré svetlo: proti akné

Účinne znižuje výskyt a lieči akné. Zlepšuje stav pokožky, bez toho aby zanechávalo jazvy. Aktivuje porfyríny (naštartujú chemickú reakciu, ktorá ničí škodlivé baktérie). Má antibakteriálny a protizápalový účinok.

LED Zelené svetlo: proti únave

Zlepšuje stav pokožky, vyrovnáva farebný tonus pokožky, redukuje tvorbu mazu, zmierňuje duševný stres, znižuje výskyt edémov (opuchov), prispieva k eliminácii epidermálnych pigmentových škvŕn. spomaľuje produkciu melanínu o 40 až 60%, má protizápalový účinok (najmä proti vzniku aknóznej pleti), vhodný pre všetky typy pleti.

LED Žlté svetlo: proti začervenaniu

Zmierňuje hrubosť pokožky a začervenanie, zmierňuje kožné ochorenia, naviac zmierňuje horúčku a zvyšuje imunitu, podporuje absorbovanie kozmetických prípravkov, prispieva k zlepšeniu bunkového metabolizmu, zlepšuje detoxikačné vlastnosti podporením lymfatickej činnosti, obzvlášť účinný po intenzívnom mechanickom peelingu, napomáha spomaľovaniu starnutia kože.

LED Červené svetlo: proti vráskam

Bieliace účinky, pre hebkú pokožku bez vrások, vyhladzuje jemné vrásky, zmršťuje póry, zlepšuje stav pokožky, podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, zvyšuje účinnosť vstrebávania účinných látok kozmetických prípravkov, zlepšuje cirkuláciu krvi v podkožnom tkanive, bráni v tvorbe pigmentu.

LED Fialové svetlo: proti jazvám po akné

Kombinácia červeného a modrého svetla = kombinácia dvoch liečebných terapií, obzvlášť účinná pri liečbe jaziev po akné.

LED Zelenomodré svetlo: podpora metabolizmu

Postupne zvyšuje bunkovú energiu, podporuje metabolizmus.

LED Biele svetlo: proti startnutiu

Rieši starecké škvrny a ochabnutú kožu, znižuje výskyt jemných vrások.


Radi by ste sa ku nám objednali? Zavolajte nám na 0902 344 922 a dohodnite si termín.