Microblading obočia Phibrows

Microblading obočia Phibrows

PhiBrows je manuálna, polo-trvalá technika hyperrealistického kreslenia obočia, v ktorej je tvar obočia vypočítaný podľa morfológie tváre. Táto technika je určená pre osoby vo veku nad 18 rokov (osoby mladšie ako 18 rokov musia sprevádzať ich rodičia), ktorí chcú napraviť estetické problémy obočia. Aby sa tetovanie úspešne vykonalo, nesmie byť koža poškodená, t.j. ekzém, seboroická dermatitída, akné, pupienky alebo akékoľvek poškodenie v oblasti obočia.

Bolesť počas tetovania je relatívna. Dá sa to prirovnať k vytrhávaniu obočia. Počas tetovania je možné použiť ľahké anestetiká vo forme krému alebo tekutiny.

Sedem dní pred tetovaním obočia je potrebné sa vyhnúť abrazívnym ošetreniam, ako sú napríklad olúpanie, ovocné kyseliny, chemické peelingy, laserové ošetrenia a podobne. Mesiac pred tetovaním by sa nemali používať botoxy alebo plnivá. Pigment sa nanáša ručne v povrchovej vrstve dermis a určuje sa podľa prirodzenej farby obočia a vlasov.

Symetria sa vypočítava pomocou aplikácie PhiBrows. Vypočítava sa pri zatváraní očí, pretože mimické svaly, ktoré môžu ovplyvniť symetriu obočia, sú uvoľnené.

Tetovanie sa vykonáva pomocou sterilných a jednorazových nástrojov, zatiaľ čo pigmenty sú najvyššieho štandardu PhiBrows. Korekcia sa vykonáva mesiac po tetovaní, pretože po prvej aplikácii sa stratí 10-15% farby. Vložený pigment je počas prvých 5 až 7 dní veľmi tmavý. O 7 dní neskôr stratí až 40% svojej intenzity. Ak si myslíte, že pigment je príliš tmavý, nesnažte sa ho vyblednúť sami. Buďte trpezliví, najskôr počkajte 7 dní, až kým prirodzene nezmizne. Ako dlho sa pigment uchová, väčšinou závisí od typu pokožky ( pri mastnej, pórovitej pokožke je strata pigmentu rýchlejšia ). V priemere je očakávaný čas do novej obnovy pigmentu 10 až 12 mesiacov. Ak je koža mastná, trvá to až 6 mesiacov. Ak je koža problematická a mastná, je možné vykonať niekoľko takýchto opráv.

Následná starostlivosť o obočie predstavuje 70% celkovej liečby. Svedomito dodržiavajte pokyny kozmetičky k domácej starostlivosti , pretože ak to neurobíte, môžete stratiť až 80% pigmentu. 

Radi by ste sa ku nám objednali? Zavolajte nám na 0902 344 922 a dohodnite si termín.