KOBIDO - masáž tváre

KOBIDO - masáž tváre je starodávna japonská masáž tváre, ktorej pôvod siaha až do 14. storočia. Ide o oveľa komplexnejší spôsob omladenia tváre než bežná masáž. Namiesto zamerania sa len na svaly sa Kobido sústredí na stimuláciu lymfatického systému a energetických dráh (meridiánov) tváre. Jemnými a rytmickými pohybmi pomáha detoxikovať pleť, redukovať opuch a podporovať celkové zdravie a harmóniu.

  • Redukcia vrások a jemných liniek: jemné rytmické pohyby stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu, čím sa pleť spevňuje a zjemňujú sa vrásky.
  • Zvýšená elasticita a tonicita: masáž podporuje prekrvenie a dodáva pleti žiarivý vzhľad.
  • Detoxikácia pleti: stimulácia lymfatického systému napomáha odstraňovaniu toxínov a prebytočnej tekutiny z pleti, čím sa redukuje opuch a zlepšuje celková pleť.
  • Uvoľnenie svalového napätia: kobido uvoľňuje napätie v tvárových svaloch a na krku, čím sa zmierňuje bolesti hlavy a migrény.
  • Zníženie stresu a úzkosti: hlboký relaxačný účinok masáže pomáha upokojiť myseľ a znížiť úroveň stresu.
  • Zvýšenie psychickej pohody: masáž podporuje celkovú pohodu a dodáva pocit vitality.

Kobido masáž má hmatateľné a dlhodobé účinky. Po jednej masáži môžete pocítiť pleť jemnejšiu, pružnejšiu a hydratovanú. Pravidelná masáž (odporúča sa 1-2 krát mesačne) môže viesť k viditeľnému zmierneniu vrások a jemných liniek, zlepšeniu kontúr tváre, redukcii opuchov a celkovému omladeniu pleti. Okrem estetických benefitov Kobido masáž uvoľňuje stres a napätie, podporuje relaxáciu a celkovú pohodu. Ak túžite po prirodzenom a hĺbkovom omladení, zbavení sa stresu a dopriatí si chvíle hlbokého relaxu, Kobido masáž je pre vás tou pravou voľbou.        Radi by ste sa ku nám objednali? Zavolajte nám na 0902 344 922 a dohodnite si termín.