INNOAESTHETICS

REDNESS CREAM

Hydratačný krém na tvár pre vašu každodennú bežnú starostlivosť, navrhnutý špeciálne pre citlivú pokožku, ktorá je náchylná k začervenaniu.

Vynikajúci vzorec určený pre zníženie začervenania a ochranu bariérových vlastností kože. Vďaka svojim neutralizujúcim a upokojujúcim vlastnostiam bráni vzniku a redukuje existujúce začervenanie a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Kontroluje hyperreaktivitu pokožky a znižuje začervenanie vyvolané vonkajšími faktormi. Udržuje pokožku hydratovanú, žiarivú a hladkú pleť.

Účinné látky a vlastnosti:

Komplex proti začervenaniu: Je bohatý na flavonoidy, saponozidy a procyanidiny, ktoré spoločne podporujú mikrocirkuláciu, posilňujú žilové steny a znižujú začervenanie. Znižuje hyperreaktivitu kože a poskytuje minerály a polysacharidy, ktoré sú potrebné na udržanie prirodzenej rovnováhy pokožky.

Bambucké maslo: Skladá sa z triglyceridov kyselín stearovej, olejovej a linolenovej, ktoré majú silné antioxidačné a protizápalové vlastnosti, inhibujú enzýmy Inos a COX-2 a cytokíny. Je tiež bohaté na vitamíny A, D, E a F, ktoré majú hydratačné, regeneračné a upokojujúce vlastnosti.

Dextran sulfát: Má účinné protizápalové vlastnosti vďaka inhibíciu sekrécie COX-2 a prostaglandínu. Zlepšuje mikrocirkuláciu, znižuje začervenanie a bojuje proti starnutiu. Chráni genómy pred škodlivými UV lúčmi a podporuje obnovu buniek.

Kyselina laktobionová: Mierna polyhydroxykyselina, ktorá posilňuje bariéru vlastnosti pokožky a stimuluje regeneráciu epidermis, zvyšuje produkciu kolagénových vlákien a zlepšuje pružnosť pokožky. Zabraňuje strate vody a neutralizuje voľné radikály generované UV žiarením.

Ruscusu aculeatus, Gingko biloba, Troxerutín a Gluconolactone: Zmes látok s venotonickými, protizápalovými a antioxidačnými vlastnosťami. Neutralizujú voľné radikály, znižujú priepustnosť kapilár a posilňujú ich odolnosť, upokojujú podráždenie a minimalizujú začervenanie. Vďaka svojej silnej hydratačnej schopnosti pomáhajú obnoviť stratenú hydratáciu a zlepšiť štruktúru pokožky.

Inovatívna technológia registrovaná spoločnosťou INNOAESTHETICS, ktorá prekonáva odolnosť pokožky a dostáva aktívne zložky cez rohovú vrstvu a uvoľňuje ich do špecifických skupín buniek, čím sa zaisťuje maximálny terapeutický účinok.

Aplikácia

Aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pokožku.

Indikácie

  • Zabraňuje začervenaniu a zápalom.
  • Vyhladzuje pokožku.
  • Pomáha vyrovnať pleť.

Objem: 50 ml

Zloženie

Flavonoidy, Saponosidy, prokyanidíny, bambucké maslo, dextránsulfát, kyselina laktobiónová, Smart GPS®.

27,50 €