INNOAESTHETICS

EXTREME SKIN BARRIER

Vyživujúci pleťový krém pre každodennú starostlivosť, špeciálne navrhnutý pre suchú, citlivú pokožku alebo pre pokožku vystavenú extrémnym poveternostným podmienkam.

Vyživujúci krém na tvár, ktorý obnovuje hydrolipidový plášť a vytvára na povrchu pokožky ochranný film pôsobiaci ako bariéra proti vonkajším stresovým faktorom. Má vysokú koncentráciu hydratačných, ochranných a regeneračných aktívnych zložiek, ktoré zabezpečujú hlbokú výživu pokožky. Ponúka okamžitú úľavu pri suchosti, drsnosti, ktoré sa vyskytujú u suchej alebo pri pleti vystavenej extrémnym poveternostným podmienkam.

Účinné látky a vlastnosti:

Hydratačný komplex: Fyziologický hydratačný prostriedok s rovnakou schopnosťou zadržiavania vody ako má pokožka, pretože obsahuje zložky, ktoré sú podobné prírodným hydratačným faktorom pokožky (NMF). Zabraňuje trans-epidermálnej strate vody a nahrádza stratené hydratačné faktory, udržuje pokožku pevnú a chráni ju pred extrémnymi poveternostnými podmienkami.

Panthenol: Vysoká koncentrácia provitamínu B5. Preniká hlboko do pokožky, čím obnovuje je ochrannú bariéru. Má značné hydratačné, upokojujúce a protizápalové vlastnosti, takže je ideálnou voľbou pre hyperreaktívnu pokožku.

Kyselina hyalurónová: Polysacharid so schopnosťou zadržať až tisíckrát viac vody, než je jeho vlastná hmotnosť. Poskytuje hlbokú hydratáciu, bráni trans-epidermálnej strate vody a posilňuje bariérové ​​vlastnosti pokožky, čím sa zabraňuje prenikaniu dráždivých látok do pokožky. 

Biosacharidy Gum-4: Polysacharid s ťažkými molekulami, ktorý vytvára neokluzívnu ochrannú vrstvu na povrchu epidermis ( pokožky ). Zvyšuje ochranu pokožky pred extrémnymi poveternostnými podmienkami, znečistením životného prostredia. Poskytuje hydratáciu a pohodlie.

Inovatívne technológie registrovanou spoločnosťou INNOAESTHETICS, ktorá prekonáva odolnosť pokožky a sprostredkováva aktívne zložky cez rohovú vrstvu a uvoľňuje ich do špecifických skupín buniek, kde majú maximálny terapeutický účinok. Zvyšuje znášanlivosť pokožky, uvoľňuje napätie a poskytuje pružnosť a mäkkosť.

Aplikácia

Aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pokožku.

Indikácie

  • Extrémne poveternostné podmienky.
  • Teplé alebo nízke teploty.
  • Suchá pokožka a veľmi suchá pokožka.

Objem: 50 ml

Zloženie

Hydratačný komplex účinných látok , panthenol, kyselina hyalurónová, biosacharidová guma-4, inteligentný GPS®.

27,50 €