EXTREME SKIN BARRIER

Vyživujúci pleťový krém pre každodennú starostlivosť, špeciálne navrhnutý pre suchú, citlivú pokožku alebo pre pokožku vystavenú extrémnym poveternostným podmienkam.

Vyživujúci krém na tvár, ktorý obnovuje hydrolipidový plášť a vytvára na povrchu pokožky ochranný film pôsobiaci ako bariéra proti vonkajším stresovým faktorom. Má vysokú koncentráciu hydratačných, ochranných a regeneračných aktívnych zložiek, ktoré zabezpečujú hlbokú výživu pokožky. Ponúka okamžitú úľavu pri suchosti, drsnosti, ktoré sa vyskytujú u suchej alebo pri pleti vystavenej extrémnym poveternostným podmienkam.

Účinné látky a vlastnosti:

Hydratačný komplex: Fyziologický hydratačný prostriedok s rovnakou schopnosťou zadržiavania vody ako má pokožka, pretože obsahuje zložky, ktoré sú podobné prírodným hydratačným faktorom pokožky (NMF). Zabraňuje trans-epidermálnej strate vody a nahrádza stratené hydratačné faktory, udržuje pokožku pevnú a chráni ju pred extrémnymi poveternostnými podmienkami.

Panthenol: Vysoká koncentrácia provitamínu B5. Preniká hlboko do pokožky, čím obnovuje je ochrannú bariéru. Má značné hydratačné, upokojujúce a protizápalové vlastnosti, takže je ideálnou voľbou pre hyperreaktívnu pokožku.

Kyselina hyalurónová: Polysacharid so schopnosťou zadržať až tisíckrát viac vody, než je jeho vlastná hmotnosť. Poskytuje hlbokú hydratáciu, bráni trans-epidermálnej strate vody a posilňuje bariérové ​​vlastnosti pokožky, čím sa zabraňuje prenikaniu dráždivých látok do pokožky. 

Biosacharidy Gum-4: Polysacharid s ťažkými molekulami, ktorý vytvára neokluzívnu ochrannú vrstvu na povrchu epidermis ( pokožky ). Zvyšuje ochranu pokožky pred extrémnymi poveternostnými podmienkami, znečistením životného prostredia. Poskytuje hydratáciu a pohodlie.

Inovatívne technológie registrovanou spoločnosťou INNOAESTHETICS, ktorá prekonáva odolnosť pokožky a sprostredkováva aktívne zložky cez rohovú vrstvu a uvoľňuje ich do špecifických skupín buniek, kde majú maximálny terapeutický účinok. Zvyšuje znášanlivosť pokožky, uvoľňuje napätie a poskytuje pružnosť a mäkkosť.

Aplikácia

Aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pokožku.

Indikácie

Extrémne poveternostné podmienky
Teplé alebo nízke teploty
Suchá pokožka a veľmi suchá pokožka 

Objem: 50 ml

Zloženie

Hydratačný komplex účinných látok , panthenol, kyselina hyalurónová, biosacharidová guma-4, inteligentný GPS®.

35,00 €
Please select variants first