Ošetrenie pleti kozmetikou Phyris

PHYRIS


Každá pokožka je jedinečná a chce byť aj tak ošetrovaná. PHYRIS ponúka perfektnú starostlivosť pre každý typ pokožky. Medzinárodní vedci a uznávaní dermatológovia vyvinuli HIGH-TECH kozmetiku na rastlinnej báze. Budúcnosť PHYRIS 3-fázového ošetrujúceho konceptu ponúka všetky možnosti pokožku optimálne čistiť, chrániť a ošetrovať, predchádzať kožným problémom a pôsobiť proti starnutiu pokožky. Podstatou PHYRIS kozmetiky je SOMI vyvinuté na univerzite v Padove, v Taliansku. Schopnosť prijať účinné látky a zlepšenie sily odolnosti pokožky sú hlavné účinky Somi. Nemecká profesionálna kozmetika PHYRIS ponúka ošetrenie tváre v rôznych formuláciach s vysokohodnotnými účinnými látkami na rastlinnej báze a termálnej vody. 

3-fázovú koncepciu starostlivosti


Nemecká kozmetika PHYRIS sa stará o Vašu pleť individuálne s ohľadom na vek, typ pleti a Vaše preferencie. Vďaka svojmu širokému spektru a vysoko efektívnej starostlivosti sa hodí nie len pre potreby profesionálnych kozmetických salónov, ale aj k domácemu použitiu. Patríte k ženám, ktoré zo svojich požiadaviek na kozmetickú starostlivosť nechcú poľaviť ani v domácom prostredí, je PHYRIS pre Vás ako stvorená.

Fáza 1 - čistenie

Čistenie, peeling a tonizácia patrí k rituálom, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou modernej kozmetickej starostlivosti. Kozmetika PHYRIS si dáva záležať najmä na príjemnej textúre a hĺbkovom čistení svojich produktov. Vybrať si môžete zo širokého spektra foriem - gély, mlieka, krémy, vody i peny. Pre hlboké čistenie zvoľte výrobky s abrazívnym a enzymatickým peelingom.

Fáza 2 - aktivácia

Aktivátor otvorí receptory v koži, vďaka ktorým pokožka lepšie vstrebáva vodu a účinné látky z krému. Aktivátori SOMI sa tak ľahko stanú Vaším esom v rukáve. TERMASOMI GEL je vhodný pre pleť, ktorá potrebuje viac vlhkosti. Používa termoaktívne prvky uzavreté v lipozomových kapsuliach, aktivuje receptivitu pleti pre následnú starostlivosť. SENSISOMI BALM, vhodný pre citlivú pleť, využíva prvky z hlbín mora na zlepšenie imunitného systému citlivej pokožky a aktivuje vlastnú obranu tela. ULTRASOMI FLUID, vhodný pre náročnú a zrelú pleť, využíva k aktivácii bunkového metabolizmu a revitalizáciu unavenej pleti kyslík, a tým je vhodný k následnej starostlivosti.


Fáza 3 - starostlivosť

PHYRIS je kozmetika, na ktorú sa kladú rovnako vysoké nároky ako na výrobu liekov. Testuje sa len na dobrovoľníkoch pod lekárskym dohľadom, preto ju môžete bez obáv používať, aj ak máte vysoko citlivú pleť. Vybrané rastlinné extrakty a vitamíny, jemné ovocné kyseliny, stopové minerálne prvky, kmeňové bunky a produkty s kyselinou hyalurónovou sa spracovávajú najmodernejšími technológiami, aby boli zaručené ich optimálne vlastnosti a špičková kvalita v následnom spracovaní. PHYRIS venuje nemenej veľkú pozornosť aj inovačným technologickým zložkám, a preto vždy určuje najnovšie trendy.


Radi by ste sa ku nám objednali? Zavolajte nám na 0902 344 922 a dohodnite si termín.